Prace konkursowe dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych nr 2 w Chorzowie

JednaZwielu, zaprzyjaźniona ze Strefą FASD blogerka i opiekunka niepełnosprawnego dziecka dotkniętego FASD zrobiła coś wspaniałego. Głęboko wierząc w to, że rodzice dzieci z FAS powinni wspierać się nawzajem i dzielić swoją wiedzą i doświadczeniam, wzięła sprawy w swoje własne ręce i postanowiła zrobić coś, co urzeczywistni jej ideę. Poprosiła o pomoc Fundację Fastryga i zorganizowała konferencję "Dziecko z FASD w życiu, domu i szkole", która odbędzie się 17 marca 2016 roku w Chorzowie. Przy okazji tej konferencji zwróciła się również do szkoły, w której uczy się jej syn. Dyrekcja Zespołu Szkół Specjalnych nr 2 w Chorzowie z chęcią przyłączyła się do zaproponowanej akcji przeprowadzenia konkursu na pracę plastyczną dotyczącej zdrowia kobiety w ciąży oraz zespołu FAS. Efekty? Zobaczcie sami! Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni, a ich prace zostaną wystawione na konferencji w Starochorzowskim Domu Kultury.